Home Locaties Kiddoozz de Beabende BSO

Kiddoozz de Beabende BSO

BSO de Beabende is gevestigd in de wijk het Nieuwe Westen in Rotterdam-West (Delfshaven) en maakt deel uit van Kindcentrum Beatrix.

Wij bieden buitenschoolse opvang voor kinderen van 4 tot 7 jaar. In een warme, veilige en vertrouwde omgeving kunnen kinderen na schooltijd ontspannen, spelen en deelnemen aan activiteiten die passen bij hun leeftijd en belevingswereld.

Kinderen leren bij ons spelenderwijs en ontdekken de wereld in een omgeving waarin zij zich veilig en gezien voelen. De natuur is een belangrijke inspiratiebron binnen onze opvang. Wij laten kinderen ervaren dat we onderdeel zijn van de natuur en ervan afhankelijk zijn. Door veel buiten te zijn, oog te hebben voor wat de natuur te bieden heeft en te leren van en over de natuur, stimuleren we nieuwsgierigheid en verwondering. We leren kinderen respectvol om te gaan met de wereld om hen heen.

Het eten en drinken dat wij aanbieden is gezond en verantwoord en waar mogelijk biologisch.

Binnen Kindcentrum Beatrix werken hebben wij ook BSO de Grote Beabende, waar kinderen van 7 jaar-12 jaar in een vertrouwde omgeving kunnen doorstromen. Samen met KDV de Beatrix vormen wij één kindcentrum met een doorgaande lijn in opvang en ontwikkeling.

 

 

Ecologisch in de stad

Wat het kindcentrum zo bijzonder maakt is onze grote verborgen binnentuin, waar kinderen in een beschermde omgeving heerlijk kunnen spelen, ravotten en ontspannen. Het kindcentrum heeft een rijke geschiedenis en is het oudste kinderdagverblijf in Rotterdam, geopend in 1939 op de eerste verjaardag van prinses Beatrix.

Dagelijks vangen wij de kinderen na schooltijd en in de schoolvakanties op in een huiselijke sfeer. De kinderen krijgen activiteiten aangeboden, maar mogen ook vrij spelen. En heb je een beetje extra hulp nodig bij het maken van je huiswerk? Dan is daar ook de ruimte voor. Regelmatig gaan we op uitstapje in de wijk of ver daar buiten. Van musea tot speeltuin en van speurtochten in het bos tot picknicken op het plein.

Nieuwsgierig geworden? Kom gerust eens langs!

Mag het duurzaam zijn?

Ons kindercentrum staat in het teken van duurzaamheid. In onze dagelijkse activiteiten hebben wij op een spelende manier aandacht voor de natuur en het milieu. Zo helpen de kinderen met de moestuin, maar ontdekken we ook samen wat er allemaal in de tuin leeft, groeit en bloeit en de vele spel- en knutselmogelijkheden die de natuur ons biedt.

Wat wij bieden

  • Buitenschoolse opvang van 7.30 – 18.30 uur.
  • Verlengde opvang mogelijk vanaf 07.00 uur.
  • Tijdens studiedagen en schoolvakanties een speciaal en uitdagend programma.
  • 52 weken per jaar geopend.
  • Mogelijkheid tot het ruilen van opvangdagen.

BSO de Beabende werkt samen met de volgende scholen